Vydání knihy

Nejdříve si ujasníme, jak jste s přípravou knihy k vydání daleko a jak konkrétní jsou vaše představy o ní. Při vyplňování tohoto krátkého dotazníku se ve zkratce dozvíte vše základní.  Jak jste s přípravou knihy daleko?


  Jak svůj text obléknu?

  Jaké rozměry bude mít má kniha?
  Jiný formát Šířka´:Výška:

  Jak to bude u mé knihy s barevností?


  Jaký náklad budu chtít vyrobit? (možno zvolit tři možnosti)

  Na závěr Vás poprosím o kontaktní mail v případě, že chcete být nakladatelstvím kontaktováni. Mail slouží čistě ke komunikaci mezi autorem a nakladatelem a nebude předán třetí straně, či zneužit k reklamním, či propagačním účelům.
  Naši autoři nás oslovují v různých stádiích psaní. Není nic špatného na tom být dobře informován a nečekat od vydání knihy zázraky.

  Volba vazby určí jak solidně bude vaše kniha vypadat, její životnost a také cenu její výroby v tiskárně. K různým typům knih se hodí různé vazby. Rád Vám poradím.

  Formát, neboli rozměry knihy mají významný podíl na výši celkových nákladů. Formáty A5 a A4 jsou obecně známé, ale nejsou moc levné. Rád Vám vysvětlím rozdíly.

  Nejdražší jsou celobarevné knihy (pohádky, kuchařky atp.). Levnější variantou jsou tzv. barevné trsy (blok barevných stran) Černobílé ilustrace cenu nezvyšují.