Nultý rozměr života


Zuzana Svěží


Žánr: Psychologický román, humor, drama
Vazba: V8a
Formát: 130 x 200 mm
Barevnost: 4/0 obálka, 1/1 blok
Počet stran: 224
ISBN: 978-80-88422-32-7
DPC: 250 Kč
Datum dodání: 20. 11. 2022

Anotace:
Jsem autorkou dvou knih, kde skrze humorně dramatický příběh zpochybňuji zažité vzorce výchovy dětí a přístup společnosti k mladším či níže postaveným jedincům.
Jsem zastánkyní názoru, že by každá maminka, každý rodič měl při výchově jednat vědomě a současně tak, jak intuitivně cítí. Ať už se rozhodne následovat radu jakéhokoli poradce, terapeuta, psychologa či směru ohledně přístupu k dětem, vždy by toto jednání mělo být v souladu s vnitřním nastavením stávajících rodičů. Láskyplné poradenství a podporu rodičům jedenadvacátého století poskytuji na www.svezidite.cz
Protože rodiče a jejich vliv, především však jemný a láskyplný přístup k dětem jsou alfou a omegou zdravého vývoje jedince, zdravé společnosti a tedy zdravého světa.
Eliška dospěla. Eliška musela. Eliška porodila. Třikrát.
Jak se nově nabytá role projeví na jejím vnímání výchovných metod? Bude pokračovat ve šlépějích svých rodičů, nebo se od jejich stylu výchovy zcela odkloní? Pokusí se najít zlatou střední cestu? Lze vůbec při výchově dětí nalézt kompromis?
Pokračování románu Na hraně koule nabízí možnost zastavit se v přítomném okamžiku, podívat se na každou jednu situaci očima tady a teď. Absolvovat nejnáročnější meditaci bytí: vnímat jedinečný nultý rozměr života.